O firmie

Wróć do: strony głównej

Firma SORYKS oferuje największy w Polsce asortyment słupków odgradzających oraz kaset z taśmami odgradzającymi (nazywanymi często jako barierki montowane do ścian lub barierki ścienne).
Produkty te są wykorzystane jako wygrodzenia w halach produkcyjnych przy liniach produkcyjnych, w magazynach oraz do zabezpieczania prac remontowych lub budowlanych.
Nasze słupki i taśmy zdają bardzo dobrze egzamin jako odgrodzenia ochronne, wygrodzenia maszyn i urządzeń lub wygrodzenia stref składowania towarów.

Nadają się one doskonale do czasowego wyłączenia przestrzeni wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń co może być spowodowane względami bezpieczeństwa lub przepisami bhp.
Czasowe zamknięcie przejścia lub ograniczenia dostępu przez osoby niepowołane również może być bardzo wygodnie zrealizowane poprzez zastosowanie tych produktów

Dzięki temu, że firma Soryks jest  producentem  jak również bezpośrednim  importerem oferowanych przez siebie wyrobów daje swoim klientom możliwości nabycia produktów w najkorzystniejszych cenach, wysokiej jakości jak również często wykonywanych na indywidualne zamówienia. Szeroki asortyment naszych wyrobów powoduje, iż klienci mogą dokonywać zakupów najbardziej dopasowanych do swoich potrzeb.Słupki są wykonywane ze stali malowanej proszkowo, stali nierdzewnych  lub tworzyw sztucznych. Oferowane przez nas taśmy w długościach od 2 m do 9 metrów dostępne są w różnych kolorach. Wykonujemy nadruki na taśmach wg indywidualnych projektów.

Specjaliści naszej firmy chętnie doradzają klientom. Dzięki ich długoletniemu doświadczeniu, a więc gruntownej znajomości tematu nasi odbiorcy mogą liczyć na pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania.Te wszystkie czynniki powodują, że firma Soryks sprzedaje rocznie kilka tysięcy słupków i kaset i jest liderem w tej branży w kraju.